5 דרכים לקבל יותר לידים לעסק שלכם

בעיה רבה אצל המון בעלי עסקים היא ללא ספק בעיית גיוס הלקוחות לעסק, היום נראה לכם 5 דרכים מקובלות לקבל כמה שיותר לידים (לקוחות פוטנציאלים לעסק שלכם) כמובן שאתם חייבים לעבוד על זה על מנת להשיג תוצאות אך אין דרך פשוטה לתוצאה טובה.

בנוסף תוכלו להבין איפה באמת הלקוחות שלכם נמצאים ומה הם מחפשים על מנת להגיע אליכם תראו מה התחרות ותלמדו לבדל את עצמכם משאר המתחרים בשוק שנתחיל..

הדרכים לקבל לידים ללא תשלום!

יש מגוון דרכים לקבל לידים לעסקים שלכם לגמרי בחינם. להלן שתי דוגמאות קלאסיות ופשוטות כיצד גם אתם תביאו יותר לקוחות לעסק שלכם ביעילות המרבית:

  1. קמפיין חבר מביא מחבר – הסגנון הזה חד וברור. כל לקוח חדש שלקוח ישן שלכם מביא ומבצע רכישה אתם תזכו אותם בשובר או הנחה עתידית על רכישה הבאה שלהם אצלכם.
  2. רשתות חברתיות כמו הפייסבוק ואינסטגרם יכולות להביא לכם מאות לקוחות בחודש בעבודה נכונה ורציפה שלכם. מיתוג נכון, מבצעים חמים, סרטוני הדרכה ונתינת חומר וערך ללקוחות פוטנציאלים יעניקו לכם לקוחות טובים שכבר מכירים את הפנים שלכם וסומכים עליכם.

הדרכים לקבל לידים בתשלום

נכון אנחנו יודעים שלא כיף לשלם אבל זה חלק ממניע המרכזי של העסק כל עסק חייב תקציב שיווק שאותו הוא גם מקדיש לחידוש לקוחות עבור העסק שלו אחרי הכל על זה בנוי כל העסק, ולכן נציג את השיטות היותר חדישות לקבלת לידים חמים כל יום:

קמפיין ממומן בגוגל

יש אומרים שהפרסום בגוגל הוא היקר ביותר אך המועיל ביותר מהבחינה שהלקוח מחפש את המוצר או השירות שלכם וכך מגיע ישירות למודעה שלכם כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם לגוגל ADS ולהתחיל לבנות מודעה מנצחת. לרוב שוכרים חברת פרסום מקצועית אך גם אתם יכולים להתנסות.

קמפיין ממומן בפייסבוק

יש אומרים שזו השיטה הזולה ביותר לקבלת כמות לקוחות גבוהה יחסית אך בכל מקום שיש יתרון יש גם חסרונות לדוגמה פייסבוק הוא כמו עיתון שאתם מציעים לגולשים להפוך להיות ללקוחות שלכם.

קמפיין ממומן בעיתון או ידיעון ציבורי

כל מה שצריך לעשות הוא לחייג לעיתון או לידיעון ולבקש הצעת מחיר עבור מודעה שתפרסמו לעיתון. יש כבר עורכים מנוסים שיעשו לכם מודעה משכנעת וכל מה שאתם צריכים זה להפנות את אותם קוראים למספר טלפון שלכם או לאתר הבית.

עד כאן נשמח אם תגיבו ותשאלו שאלות נוספות המידע הזה יעזור לכם לגייס כמה שיותר לקוחות חדשים לעסק שלכם עם הכי פחות מאמץ.