10 יתרונות לקידום האתר שלך בגוגל

קידום אורגני במנועי החיפוש הפך לטכניקת הפרסום המועדפת על ידי בעלי אתרים רבים. אתר מקודם מאפשר לקבל חשיפה עצומה למותג, כמו גם כניסות רבות לאתר מבלי לשלם בצורה נקודתית על כל קליק. רבים לומדים קורס קידום אתרים על מנת לסייע לאתר האישי לזנק מעלה בתוצאות החיפוש, כמו גם לרכוש ניסיון במהלך לימודי ניו מדיה כדי לשפר את יכולות השיווק הדיגיטלי של העסק. אספנו עבורך את כל היתרונות לקידום האתר במנוע החיפוש הגדול בעולם.

  1. פרסום בגוגל מחזק את המותג

בכל פעם שלקוחות מחפשים ביטוי בתחום שלך הם רואים אותך בעמוד הראשון. ממש חלום לכל מי שעבר קורס פרסום ושיווק.

  1. קידום האתר מאפשר לפרסם בחינם

מעבר לעלויות קידום האתר לחברת הקידום, מדובר באפיק שיווק באינטרנט בעלות של אגורות לכל כניסה לאתר.

  1. פרסום בגוגל הרבה יותר זול מפרסום במדיה המסורתית

כל מי שלמד שיווק באינטרנט יודע כי עלויות פרסום ברדיו ובטלוויזיה גבוהות בהרבה מפרסום על בסיס קליקים בגוגל (אדוורדס). פעולות קידום אתרים ממומן זולות אפילו יותר.

  1. משלמים רק בעבור כניסות לאתר

פרסום בעיתון עשוי להזמין גולשים לאתר, אך עשוי גם להיכשל. בפרסום בגוגל התשלום הוא רק בעבור גולשים הנכנסים לאתר.

  1. יכולות פילוח ממוקד שלא תמצאו בשום מקום אחר

למפרסמים בגוגל יש יתרון משמעותי: הפרסום מתבצע על פי אזור, עיר, מדינה, גיל, מגדר ואפילו תחביבים. כך ניתן למקד כל מודעת פרסום בדיוק לקהל היעד.

  1. קידום האתר מאפשר ליצור שיתופי פעולה עסקיים

בכל קורס קידום אתרים בסיסי לומדים כי חלק מהותי מהקידום הוא בניית לינקים. במהלך בניית שיתוף הפעולה עם אתרים בתחום משיק נבנים יחסי גומלין היכולים לסייע בקידום המותגים ההדדי גם מעבר לקידום ברשת האינטרנט.

  1. שיווק באינטרנט – גוגל נותנים את כל הכלים להצליח

כאשר עורכים קמפיין פרסומי באינטרנט ניתן להכיר את ההתנהגות ואת טכניקות הפרסום המקוון של המתחרים – הדבר נותן תמונה ברורה של הערוצים שעובדים, וכן מצביע על מילות המפתח שיצרו יותר תנועה לאתר – הן בשימוש בטכניקות קידום אתרים ממומן והן בשימוש בקידום אורגני.

  1. תוכנות סטטיסטיקה מתקדמות

עוד “סוכריה” נפלאה שמקבלים מבית גוגל היא תוכנות סטטיסטיקה מתקדמות המאפשרות לבחון את הצלחת קמפיין הפרסום ולקבל נתונים משמעותיים בזמן אמת שיסייעו למקדם לשפר את הקמפיין. הדבר עוזר לבצע שינויים ולמקסם כל ערוץ פרסום למקסימום.

  1. שימוש במגוון קריאייטיבים בכל קמפיין

גוגל מאפשרים להשתמש בכל ארסנל המדיה הדיגיטלית. כפי שלומדים גם במהלך קורס קידום אתרים וגם בשלל קורסים מקצועיים העוסקים באפשרויות הפרסום בגוגל – ניתן להשתמש במודעות וידאו מצולמות, באנימציות, בתמונות ובסאונד או ליצור מודעות מילים פשוטות. השילוב בין כולם יוצר קמפיין אפקטיבי ומניב.

  1. מקצוע לכל החיים

כאשר לומדים את הכלים השונים שגוגל מעניק, ניתן להשתמש בהם לא רק לקידום אישי, אלא להפוך את קידום האתרים למקצוע מכניס בעל דרישה גבוהה בשוק.