מובילים אתכם להצלחה – קידום אתר מקצועי

אם אתם מעוניינים להוביל את העסק שלכם להצלחה חשוב שתיקחו בחשבון שעליכם להיות בעלי נוכחות מרשימה במרחב הווירטואלי. בכדי להשיג תוצאה זו שבה גולשים ייחשפו אליכם ואילו אתם תגיעו אל כל לקוח פוטנציאלי חשוב לשכור את שירותיהם של מקצוענים בתחום הקידום.

מהו קידום אתר

שירות קידום אתרים בגוגל בא במטרה לקדם את אתר האינטרנט שלכם למיקום אידיאלי ברשימת פלט התוצאות של מנוע החיפוש של חברת גוגל. נכון להיום מנוע החיפוש החזק והפופולארי ביותר הוא המנוע של גוגל ולכן רוב מקדמי האתרים מנסים לקדם את האתר של הלקוח שלהם בהתאם לכללים ולקודים אותם מכתיבה חברה זו. המטרה העיקרית של אותם מומחים בתחום הקידום היא להפוך את אתר האינטרנט של הלקוח לאחד מאותם אתרים המובילים ברשימת פלט התוצאות של גוגל (דפים ראשונים ברשימה)ועל ידי כך לחשוף את אתר האינטרנט של החברה לכמות גדולה של גולשים.

בוחרים את החברה הנכונה

קידום אתר אינטרנט מחייב את הלקוח לבחור בקפדנות את אותה חברה שתספק לו את שירות הקידום ושירותים נוספים להם יזדקק בהווה או בעתיד. תהליך בחירת חברת קידום אתרי אינטרנט מובילה שמומחית בתחום ובעלת מוניטין מוצלח בו תמיד יכלול את הדברים הבאים:

רישיון עסק– תמיד יש לוודא שמדובר על עסק שפועל באופן חוקי בישראל. כלומר, עסק שיכול להציג בפני לקוחותיו רישיון עסק, עסק שמוציא חשבוניות וקבלות וחותם על הסכם עבודה עם כל אחד ואחד מלקוחותיו.

פתרונות אינטרנט– חשוב לבדוק אילו פתרונות אינטרנטיים החברה מציעה מלבד שירות קידום של אתרי אינטרנט וזאת שפעמים רבות אותו לקוח שזקוק לשירותי קידום יזדקק גם לפתרונות אינטרנטיים אחרים, אם בהווה ואם בעתיד, כמו למשל פרסום ברשתות חברתיות, שירותי בניית אתרים ועוד.

מוניטין– יש לבחור חברה שיכולה להציג בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלה מוניטין מוצלח בכל הקשור אל המומחיות באותם שירותים אותם היא מציעה. יש לזכור שמוניטין מוצלח נבנה על ידי לקוחות מרוצים.

איך מקדמים את האתר?

הצעד הראשון של חברה מקצועית בתחום הקידום ופתרונות אינטרנט נוספים עם הלקוח יהיה פגישת ייעוץ. במסגרת פגישה זו עם הלקוח ייערך אפיון ראשוני שיכלול את המטרה של הלקוח, הצרכים של העסק שלו ופרמטרים חשובים נוספים. בהתאם לפגישה זו יקבע סוג הקידום הרצוי, השיטה והכלים השונים בהם המקדמים המומחים של החברה יבחרו לקדם את אתר האינטרנט של הלקוח, דבר שיכול לכלול קמפיין בגוגל, קידום ברשתות החברתיות ועוד.